Koronavirus – posilte svůj imunitní systém COLOSTREM | JOBA

Koronavirus – posilte svůj imunitní systém COLOSTREM

Lidský organismus je neustále vystavován působení cizorodých mikroorganismů – bakteriím, parazitům a virům, které představují neviditelnou hrozbu pro naše zdraví a mohou výrazně ovlivnit kvalitu života jedince.

Tato skupina choroboplodných mikroorganismů napadá a oslabuje náš imunitní systém. Umí překonat naše tělesné bariéry – kůži a sliznice. V podstatě s každým nádechem či soustem přichází imunitní systém do kontaktu s cizorodými látkami (patogeny).

Většina z nich je pro člověka neškodná, některé však mohou vyvolat závažná onemocnění prolomením vnější a vnitřní imunitní obrany organismu.

Virus – neviditelný nepřítel

Viry jsou nebuněčné organismy, jejichž základní stavební jednotkou je tzv. virová částice tvořená z bílkovin a nukleových kyselin nesoucí genetickou informaci viru (DNA nebo RNA). U některých je virová částice navíc obalena virovým obalem tvořeným lipidy. 

Charakteristickou vlastností virů je, že využívají naše buňky ve svůj prospěch a k šíření infekce. Existuje kolem 5 000 druhů virů od nejprimitivnějších až po velmi komplexní. Každý vir je v podstatě unikátní a lze tak rozlišovat mnoho způsobů jejich rozmnožování. 

Všechny viry však mají společné, že nejsou schopné vyrábět energii a dělit se bez cizí pomoci. Vždy k tomu vyžadují hostitelské buňky, tedy buňky organismu, které napadají. 

Velmi zjednodušeně lze říci, že viry po vniknutí do hostitelské buňky donutí buňku k replikaci genetické informace viru a následně k tvorbě dalších virionů. Ty poté infikují další a další buňky v organismu.

Nový koronavirus SARS-nCoV-2 – celosvětová pandemie?

Koronaviry jsou RNA viry s charakteristickou strukturou lipidového obalu ve tvaru sluneční korony – odtud tedy název koronavirus. Lidské koronaviry vyvolávají běžná onemocnění z nachlazení, záněty horních cest dýchacích, ale také jsou původci vážných onemocnění jako SARS (těžký akutní respirační syndrom).

Pro produkty LR LIFETAKT Colostra se využívá mateřské mléko krav z kvalitních mléčných farem v oblasti Německa, Švýcarska a Rakouska splňující nejvyšší požadavky na kvalitu colostra. Patentovaný šetrný způsob výroby umožňuje zachovat nejvyšší možnou koncentraci obsažených látek. 

Tato zázračná tekutina pomáhá v prvních hodinách života telátku v nastartování jeho imunitního systému a zajištění přežití. Protože kráva produkuje více colostra než je pro telátko potřeba, lze zbytek využít pro potřeby lidí.

Jak LR LIFETAKT Colostrum funguje?

Colostrum obsahuje vysoké koncentrace specifických protilátek (imunoglobulinů), které aktivně ničí viry a bakterie ohrožující náš organismus. Současně díky přítomnosti dalších biologicky aktivních látek zvyšují obranyschopnost těla a posilují buněčnou a tkáňovou regeneraci. 

Zastoupení vitamínů a minerálů posiluje a harmonizuje biologické pochody v organismu, aminokyseliny a proteiny jsou prospěšné pro naše svaly a tkáně. Díky obsahu těchto biologicky aktivních látek colostrum nejen posiluje specifickou imunitní odpověď, ale také celkovou obranyschopnost organismu. 

Colostrum tedy nabízí silnou imunitní ochranu potřebnou pro náš život a představuje tak snadné řešení, které Vám účinně pomůže snížit riziko onemocnění koronavirem.

Pokud chcete svou imunitu ještě více podpořit, doporučujeme užívat LR LIFETAKT Colostrum společně s Aloe Vera gelem.

Reference

http://imunologie.cz/wp-content/uploads/clanky-Imunitni-system-v-prevenci.pdf
https://www.wikiskripta.eu/w/Principy_obrany_proti_virov%C3%BDm_infekc%C3%ADm
https://www.wikiskripta.eu/w/Koronaviry
DOI: 10.1056/NEJMp2000929
http://www.mzcr.cz/dokumenty/koronavirus-2019-ncov-informace-pro-obcany_18432_4122_1.html
https://cs.wikipedia.org/wiki/SARS-CoV-2
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/clanek/novy-koronavirus-naplnuje-cerny-scenar-celosvetove-pandemie-varuji-experti-40314511
https://hhp-blog.s3.amazonaws.com/2020/01/GettyImages-476433472.jpg
https://www.cdc.gov/media/dpk/diseases-and-conditions/coronavirus/images/outbreak-coronavirus-world-1024x506px.jpg
https://www1.chester.ac.uk/sites/default/files/styles/hero/public/MSc-Infection-and-Immunity.jpg?itok=GrupN3Pu
https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/vir-se-siri-dvacetkrat-rychleji-nez-sars-40313930