Boj proti kapénkové infekci | JOBA

Boj proti kapénkové infekci

Dobře známý pocit bolesti v krku, plného nosu, celkového oslabení organismu v mnoha případech spojených se zvýšenou teplotou. Běžný projev nachlazení, chřipky či v horším případě koronaviru jsou jedním z nejčastějších vzduchem přenosných infekčních onemocnění.

Přímý přenos je zprostředkován kapénkovou infekcí, kdy je virus šířen do okolí drobnými kapénkami při mluvení, kašlání a kýchání. Nákaza se poté může šířit nepřímým způsobem prostřednictvím znečištěného vzduchu či předmětů, proto je důležité v období zvýšené chřipkové aktivity pravidelně větrat, mýt si ruce případně používat antibakteriální gel.

kapénková infekce

Prostřednictvím kapénkové infekce se viry rychle množí a je proto nutné rychle a včas zakročit a předejít tak plnému projevu onemocnění.

Pro potlačení prvotních příznaků či jako prevenci doporučujeme používat LR LIFETAKT Cistus Incanus ústní sprej. Vytváří ochranný film na sliznici a brání tak průniku bakterií a virů do organismu. Díky protizánětlivému účinku bakterie a viry ničí, zlepšuje odolnost organismu vůči infekcím a posiluje imunitní systém.

Navíc sprejová forma umožňuje jednoduchou a rovnoměrnou aplikaci na sliznici kdykoliv potřebujete. LR LIFETAKT Cistus Incanus ústní sprej představuje velmi kvalitní produkt, při jehož výrobě se využívají pouze listy rostliny, během procesu zpracování je dodržena nejvyšší čistota a kvalita produktu a je tak zachován vysoký obsah účinných látek. 

Polyfenoly – silné antioxidanty chránící naše buňky!

LR LIFETAKT Cistus Incanus ústní sprej obsahuje extrakt z divoké růže Cistus Incanus, která se vyznačuje vysokým obsahem polyfenolů.  Polyfenoly jsou chemické sloučeniny se silnými antioxidačními a protizánětlivými účinky. Tato rostlina je velice cenná pro lidský organismus, protože polyfenoly v ní obsažené výrazně působí proti bakteriálním a virovým onemocněním. Extrakty z rostliny zabraňují virové infekci tím, že působí na proteinové obaly virů, jako má např. koronavirus a brání tak dalšímu množení viru.

Výsledky studií ukazují, že extrakt z rostliny Cistus Incanus vykazuje silnou a širokou antivirovou aktivitu proti virům, které způsobují život ohrožující onemocnění u člověka. Cistus Incanus tedy představuje skvělou volbu ochrany při virových onemocněních, především těch které mají vliv na horní cesty dýchací. 

Další vlastností Cistus Incanus je schopnost narušovat bakteriální biofilm, zejména v ústech. Biofilm, je vrstva bakterií, které se mohou tvořit na tělesných površích a vést k vývoji a přetrvávání chronických onemocnění.

Cistus Incanus tak může pomoci biofilm zničit a obnovit zdravou mikrobiální rovnováhu v lidském těle. Současně pití čaje Cistus Incanus nebo jeho užití jako výplach úst eliminuje přilnutí patogenních bakterií v ústech, brání jejich pomnožení a snižuje tak riziko vzniku zubního kazu.

Začněte s užíváním LR LIFETAKT Cistus Incanus ústního spreje hned při prvních příznacích prochladnutí či škrábání v krku. Taktéž ho používejte, pokud jste vystavení riziku nákazy.

Užívání LR LIFETAKT Cistus Incanus ústního spreje během probíhajícího virového onemocnění může mít společně s pitím LR LIFETAKT Cistus Incanus bylinného čaje významný terapeutický efekt – zejména v době chřipkových a koronavirových epidemií, u dětských virových onemocnění, u opakujících se oparů atd.

Reference:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26291656

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/26833261

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4712263/

https://cs.wikipedia.org/wiki/Polyfenoly

https://hrexecutive.com/wp-content/uploads/2019/11/Sick.Flu_.Getty_.11.21.19-700×467.jpg