O nás

Super, že jste se dostal/a až sem. Zajímá vás, kdo za tím vším stojí? Jak jsme se potkaly, co je naším posláním a co znamená JOBA? To se dozvíte v následujících odstavcích.

Název JOBA vznikl jako sloučení dvou jmen Johana a Barbora, autorek celého projektu. Pojďme si je trochu proklepnout z pohledu jedné na druhou. 

Johana Vinšová

Johanka je pro mě kreativní a cílevědomý člověk, když si dá cíl tak udělá cokoliv, aby ho splnila. Obdivuji její obrovskou sebedisciplínu, vlastně Johanku mohu nazvat „velkou morálkou v jednom těle.” 

Hodně lidí po prvním setkání neví, co si o ní mají myslet, ale potom když ji člověk pozná blíže, zjistí, že to je skvělá osoba s velkým srdcem a s velkou vizí. Umí myslet v obřích rozměrech, možná díky jejímu pestrému životu – plném umění, jízdy na koni, cestování a potkávání inspirujících lidí.

Svého času si velice váží a dělá jen to, v čem vidí smysl. Nevydrží chvíli sedět, musí neustále něco dělat, nedokáže si odpočinout. Vlastně dokáže, ale vždycky to spojí s něčím produktivním. Zkrátka každou vteřinou maká na svých cílech. Má svůj osobitý styl nejen v módě a vynikající kávě, vyzařuje z ní pro mnohé neobvyklá energie. Absolutně se nedá přirovnat k nikomu jinému.

– Barbora K.

Barbora Kaplanová

Tak v první řadě Barče neříkejte Bára. Je to osůbka velice mírná pokud ji někdo nenaštve hned při pozdravu nevhodným oslovením. Dokud se nezavřou dveře soukromí a nezačne se vybíjet z náročného dne, nic nedá navenek najevo. K mému údivu vždy na dané situace reaguje přiměřeně a nenechá se jen tak vyvést z míry.
Znám ji jako člověka, který se dokáže dokonale vcítit do ostatních, lidé k ní chodí pro rady. Přetrhne se pro druhé a těm, které má ráda poskytuje naprostou loajalitu. Obecně miluje pomáhat živým bytostem, i proto se zabývá  masáží a fyzioterapií.

Čeho si opravdu na své partnerce cením, že dokáže být vlídná k lidem, ale přísná k systému. Vždy vystupovala z davu tak trochu jiným přístupem a občas cestou ohně získala cenné dovednosti, které začala využívat v obchodování již ve velmi nízkém věku. 

Experimenty jí rozhodně svědčí, stejně jako jízda na koni, welness a dobré jídlo. 

– Johana V.

Proč spolu uzavřít více než jen obchod?

Výborně se doplňujeme nejen v charakterových vlastnostech, ale i v byznyse. Když jsme se poznaly, vzniklo mezi námi přátelství na základě sympatie a podnikatelským životem jsme se na sebe začaly stoprocentně spoléhat. Nikdy bychom netušily, že díky zákonu přitažlivosti se přes Facebook mohou potkat osoby, které se seberealizují ve stejném projektu. 

Co je JOBA a proč vznikla?

Začaly jsme s pořádným podnikáním spoluprací s  firmou LR health & beauty, kde jsme placeny za brand značky. Naučily jsme se dobře chodit v multi- level marketingu, který nabízí neuvěřitelné možnosti, učí, dává sny a pomáhá plnit cíle. Ale to je zase jiný příběh. Ani jedna z nás se nedokáže nikdy spokojit se stávajícími výsledky a tak jsme rozhodly popřemýšlet jak zvýšit naše obraty. S velkými plány za správných podmínek se tak zrodil nápad jak využít dnešní dobu a vynikající produkty dodavatele LR. 

Fascinují nás příběhy lidí. Životní změny, nečekaná přežití i setkání a také neuvěřitelná pomocná síla produktů LR při různých zdravotních problémech. My obě jsme toho živým důkazem, takže o celém konceptu nebylo pochyby.

Dáme lidem šanci sdílet jejich životní příběh, mohou se podělit o svůj projekt i ukázat své služby výměnou za přátelský rozhovor. Různorodost osobností a spektra zájmů jsou prostě famózní. To nás na naší práci baví nejvíce. 

Dále chceme zvyšovat informovanost o civilizačních chorobách a ukázat, jaký pohled na ně má současná medicína. Přidáváme také zkušenosti lidí, kteří se problému buď zdárně zbavili, nebo se projevy jejich onemocnění výrazně zlepšily.

Věříme, že s každým najdeme formu spolupráce, která bude dělat radost oběma stranám.  Určitě nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, budeme se těšit!